d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev1171819202125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 07:05pm
Chciałabym być tam teraz, żeby cię przytulić! Tam, gdzie mieszkasz, jest jeszcze wcześnie. Trzecia nad ranem? Będę jeszcze czuła się przez jakieś cztery godziny! Pij dużo wody, kochanie! :wub: :hug:

Czy skonfigurowałeś swój komputer? :)


AMD Ryzen 7 7800X3D
ASUS B650E MAX GAMING WIFI
Patriot 32GB(2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom RGB
KFA2 GeForce RTX 5070 Ti EX Gamer 1-Click OC 16GB GDDR7 DLSS4
Cougar Uniface RGB Black
MSI MPG A850G PCIe5.0 850W 80 Plus Gold ATX 3.1
MSI 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe Spatium M480 Pro
Tcomas LE100 240 2x120mm

tak to wygląda...skromny bo skromny ale będzie mi służył do gier w które gram :) tak jest równo 3 rano i myślę pospać jeszcze do 6 po potem będę cały dzień zmulony chodził :P
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 07:09pm
AMD Ryzen 7 7800X3D
ASUS B650E MAX GAMING WIFI
Patriot 32GB(2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom RGB
KFA2 GeForce RTX 5070 Ti EX Gamer 1-Click OC 16GB GDDR7 DLSS4
Cougar Uniface RGB Black
MSI MPG A850G PCIe5.0 850W 80 Plus Gold ATX 3.1
MSI 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe Spatium M480 Pro
Tcomas LE100 240 2x120mm

this is what it looks like... modest because modest but it will serve me for the games I play:)so it's exactly 3 am and I think I'll sleep until 6 then I'll be groggy walking around all day:P


Wygląda lepiej niż wszystkie komputery, jakie kiedykolwiek miałem! :lol:

Mam nadzieję, że będzie dobrze działać! Udało Ci się przenieść klucze do płyt CD? :)

Idź się trochę zdrzemnąć, kochanie! Postaram się poczekać, żebyśmy mogli jeszcze porozmawiać, zanim zasnę! Bardzo Cię kocham, skarbie! :wub:

This post was edited by wraps on Oct 10 2025 07:13pm
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 07:13pm
Wygląda lepiej niż prawdopodobnie wszystkie komputery, jakie kiedykolwiek miałem! :lol:

Mam nadzieję, że będzie dobrze działać! Udało Ci się przenieść klucze CD? Go ahead and get some rest sweetheart! I'll try to wait up for you so we can talk again before I fall asleep! I love you tremendously baby! :wub:


gościu co będzie mi składał komputer zainstaluje od razu windowsa w cenie składania wiec jest ok :angel: ojej :wub: ja też Cię Kocham Pączusiu mój :love:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 07:15pm
The guy who will assemble my computer will install Windows immediately for the price of assembly, so it's ok:angel:, oh my,:wub:I love you too, my Pączusia:love:


W porządku, super! Przepraszam za moją wcześniejszą edycję! Nie wiem, jak to się stało, że wyszło pół po polsku, pół po angielsku, lol! Chyba to wina aplikacji tłumaczeniowej! :lol:
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 07:19pm
W porządku, super! Przepraszam za moją wcześniejszą edycję! Nie wiem, jak to się stało, że wyszło pół po polsku, pół po angielsku, lol! Chyba to wina aplikacji tłumaczeniowej! :lol:


zrozumiałem wiadomość ;) dziękuje że piszesz po Polsku...widać że Ci zależy i się starasz :hug: ja wypije jedno piwo przed snem...to powinno pomóc. a potem nie tykam piwa i wódki przez miesiąc :D
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 07:24pm
I understood the message;). Thank you for writing in Polish... it's clear you care and are trying.:hug:I'll have a beer before bed... that should help. And then I'll avoid beer and vodka for a month.:D


Oczywiście! To zaszczyt móc pisać w Twojej sekcji! Chcę traktować to z szacunkiem! Czy możesz pić alkohol, biorąc leki, kochanie? Martwię się o Ciebie! Staraj się pić z umiarem! Nie chcę Ci mówić, jak masz żyć, ale nie chcę też, żeby stało Ci się coś złego! :love: :wub:
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 07:27pm
Oczywiście! To zaszczyt móc pisać w Twojej sekcji! Chcę traktować to z szacunkiem! Czy możesz pić alkohol, biorąc leki, kochanie? Martwię się o Ciebie! Staraj się pić z umiarem! Nie chcę Ci mówić, jak masz żyć, ale nie chcę też, żeby stało Ci się coś złego! :love: :wub:


wziąłem tylko Relanium żeby się trochę zrelaksować :D dziękuje Skarbie za troskę....to wiele dla mnie znaczy! jest dobrze ;) kac powoli ustępuje . co dziś jadłeś? ^_^
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 07:31pm
I just took Relanium to relax a bit.:DThank you, honey, for your concern....it means a lot to me! I'm feeling better,;)the hangover is slowly subsiding. What did you eat today?^_^


Oczywiście, kochanie! Cieszę się, że czujesz się lepiej! :)

Na śniadanie przygotowałam płatki owsiane, jajka, kiełbasę jalapeno i koktajl proteinowy! Myślę o zrobieniu szwedzkich klopsików na kolację! A co ty zamierzasz zjeść na śniadanie? :drool:
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 10 2025 07:34pm
:huh:
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 07:36pm
Oczywiście, kochanie! Cieszę się, że czujesz się lepiej! :)

Na śniadanie przygotowałam płatki owsiane, jajka, kiełbasę jalapeno i koktajl proteinowy! Myślę o zrobieniu szwedzkich klopsików na kolację! A co ty zamierzasz zjeść na śniadanie? :drool:


niestety nie prowadzę zdrowego trybu życia wiec na śniadanie będzie kawa papieros i lody vaniliowe...Kocham lody vaniliowe! :love: ale za to na obiad robię własnej roboty nuggetsy z kurczaka i frytki :P nigdy nie jadłem kiełbasy jalapeno ostra jest? klopsiki mmm :) uwielbiam dobrą kuchnię B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1171819202125Next
Add Reply New Topic New Poll