d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev1161718192025Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 06:29pm
Tak, to trudne, ale udaje mi się to zrobić! Potrzebuję tylko lepszych leków! :)


Ja już mam dosyć leków.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:31pm
I've had enough of medications.


Ja też, szczerze mówiąc! Nie znoszę brać leków, ale to jedyna rzecz, która mi pomaga! Muszę zdobyć leki na moje chroniczne zmęczenie! :)
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 06:34pm
Ja też, szczerze mówiąc! Nie znoszę brać leków, ale to jedyna rzecz, która mi pomaga! Muszę zdobyć leki na moje chroniczne zmęczenie! :)


śpisz Kotku? przepraszam że nie napisałem ale byłem bardzo pijany :( Kocham Cię!
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:37pm
Are you sleeping, Kitten? Sorry I didn't write but I was very drunk.:(I love you!


Good morning, honey! Don't worry, I'm not mad! I missed you, but I fell asleep too! How are you feeling, sweetie?:wub:

Ja też cię kocham, kochanie! :love:

This post was edited by wraps on Oct 10 2025 06:38pm
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 06:39pm
Dzień dobry, kochanie! Nie martw się, nie jestem zła! Tęskniłam za tobą, ale też zasnęłam! Jak się czujesz, skarbie? :wub:


wypije kawę i połknę relanium a do tego wypije monster energy drink i powinno być dobrze. jest 2 w nocy i nie wiem czy jeszcze zasnę... mam hangover :D co porabiałeś jak mnie nie było? Tęskniłeś? o jak milutko <3
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:45pm
I'll have a coffee and take some Relanium, and a Monster Energy Drink, and I should be fine. It's 2 a.m. and I don't know if I'll fall asleep yet... I'm having a hangover.:DWhat did you do while I was gone? Did you miss me? Oh, how sweet.<3


Musiałem sprawdzić, czym jest Relanium! Tutaj, w Ameryce, nazywamy to diazepamem! Albo Valium! Mam coś podobnego! :)

Dzisiaj głównie spałem, ale kiedy nie spałem, tęskniłem za tobą! Prawie nic nie pisałem dzisiaj na GC, ale napisałem tutaj z Faf! :D

Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej, kochanie! :wub:
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 06:51pm
Musiałem sprawdzić, czym jest Relanium! Tutaj, w Ameryce, nazywamy to diazepamem! Albo Valium! Mam coś podobnego! :)

Dzisiaj głównie spałem, ale kiedy nie spałem, tęskniłem za tobą! Prawie nic nie pisałem dzisiaj na GC, ale napisałem tutaj z Faf! :D

Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej, kochanie! :wub:


czy Faf Cię podrywa? :angry:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:54pm
Is Faf hitting on you?:angry:


Nie, kochanie, nie jest! Jesteśmy tylko przyjaciółmi! I tak mam oczy tylko dla ciebie, kochanie! Gdybym tam teraz był, pozwoliłbym ci odpocząć, zaopiekowałbym się tobą i sprawił, żebyś poczuła się lepiej! :love: :wub: :love:
Member
Posts: 30,647
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 10 2025 06:58pm
Nie, kochanie, nie jest! Jesteśmy tylko przyjaciółmi! I tak mam oczy tylko dla ciebie, kochanie! Gdybym tam teraz był, pozwoliłbym ci odpocząć, zaopiekowałbym się tobą i sprawił, żebyś poczuła się lepiej! :love: :wub: :love:


przydałoby się żebyś mnie mocno przytulił :blush: za ile idziesz spać? ja chyba jeszcze chwilkę poleżę . muszę dojść do siebie :P
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 07:01pm
I could really use a big hug.:blush:How long until you go to bed? I think I'll just lay there for a while. I need to recover.:P


Chciałabym być tam teraz, żeby cię przytulić! Tam, gdzie mieszkasz, jest jeszcze wcześnie. Trzecia nad ranem? Będę jeszcze czuła się przez jakieś cztery godziny! Pij dużo wody, kochanie! :wub: :hug:

Czy skonfigurowałeś swój komputer? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1161718192025Next
Add Reply New Topic New Poll