d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev1151617181925Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:03pm
Yes, that's mis_nom :+) I also have some prescribed medications, but I don't take them because they make me function poorly. I mean, I take them once a month, and I think that dose is sufficient, rather than having to take four tablets every day.


Cieszę się, że raz w miesiącu Ci wystarcza! Chciałabym móc brać leki tylko raz w miesiącu! Biorę około dziesięciu tabletek dziennie! Trzy różne leki! :)
Member
Posts: 42,110
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 06:07pm
Cieszę się, że raz w miesiącu Ci wystarcza! Chciałabym móc brać leki tylko raz w miesiącu! Biorę około dziesięciu tabletek dziennie! Trzy różne leki! :)


Matko boska wątroba Co padnie 😳
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 06:12pm
Cieszę się, że raz w miesiącu Ci wystarcza! Chciałabym móc brać leki tylko raz w miesiącu! Biorę około dziesięciu tabletek dziennie! Trzy różne leki! :)


10 tabsów? Omg, dużo... Nie potrafisz bez nich funkcjonować?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:16pm
Mother of God, the liver What will fall 😳


Och, wiem, że to źle! Kiedyś też brałam cztery różne leki! Czuję się, jakbym za każdym razem, gdy się odwracam, brała tabletkę! :blush:

10 tabs? Omg, that's a lot... Can't you function without them?


Wcale nie! Jeśli ich nie wezmę, będę miał naprawdę silne objawy odstawienia, a mój niepokój osiągnie szczyt! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 06:18pm
Och, wiem, że to źle! Kiedyś też brałam cztery różne leki! Czuję się, jakbym za każdym razem, gdy się odwracam, brała tabletkę! :blush:



Wcale nie! Jeśli ich nie wezmę, będę miał naprawdę silne objawy odstawienia, a mój niepokój osiągnie szczyt! :)


Na co chorujesz, Jay? Bo nie pamiętam.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:19pm
What are you sick with, Jay? 'Cause I don't remember.


Zespół lęku uogólnionego i zespół chronicznego zmęczenia! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 06:21pm
Zespół lęku uogólnionego i zespół chronicznego zmęczenia! :)


Boisz się świata? Czy jak to wygląda.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:24pm
Are you afraid of the world? Or what it looks like.


Nie tyle się boję, co moje ciało przechodzi w tryb walki lub ucieczki, kiedy jestem wśród wielu ludzi! Czy to ma sens? Jakby moje nerwy były rozbite i czuję się, jakbym chciała wyskoczyć ze swojej skóry! :)

I zawsze jestem wyczerpana! Całkowicie wyczerpana! Nie ma znaczenia, ile odpoczywam lub śpię. Nadal jestem wyczerpana! :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 06:27pm
Nie tyle się boję, co moje ciało przechodzi w tryb walki lub ucieczki, kiedy jestem wśród wielu ludzi! Czy to ma sens? Jakby moje nerwy były rozbite i czuję się, jakbym chciała wyskoczyć ze swojej skóry! :)

I zawsze jestem wyczerpana! Całkowicie wyczerpana! Nie ma znaczenia, ile odpoczywam lub śpię. Nadal jestem wyczerpana! :D


Ale chujowo. Ciężko jest żyć lekko.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 06:28pm
That's shit. It's hard to live lightly.


Tak, to trudne, ale udaje mi się to zrobić! Potrzebuję tylko lepszych leków! :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1151617181925Next
Add Reply New Topic New Poll