d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev1141516171825Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 04:18pm
I understand. However, long-distance love is full of drawbacks.


Masz całkowitą rację! Zwłaszcza jeśli są to zupełnie różne strefy czasowe! :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:18pm
Masz całkowitą rację! Zwłaszcza jeśli są to zupełnie różne strefy czasowe! :(


No i ciężko się złapać..
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:57pm
gdzie poszedłeś? 👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 05:26pm
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 05:30pm
And it's hard to catch...


Oczywiście! To jest najtrudniejsze! Piętnaście minut dwa razy dziennie! :(

^wrapswhere did you go? 👀


Przepraszam, faf! Mam dziś zły dzień, pełen niepokoju! Cały dzień czuję się źle psychicznie! Poszedłem właśnie wziąć prysznic i zacząłem oglądać wywiad o niepokojącym filmie! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 05:33pm
Oczywiście! To jest najtrudniejsze! Piętnaście minut dwa razy dziennie! :(



Przepraszam, faf! Mam dziś zły dzień, pełen niepokoju! Cały dzień czuję się źle psychicznie! Poszedłem właśnie wziąć prysznic i zacząłem oglądać wywiad o niepokojącym filmie! :blush:


Możesz pogadać ze mną, może to Cię odpręży trochę, a mi się nudzi.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 05:40pm
You can talk to me, maybe it will relax you a bit, but I'm bored.


Mam po prostu zaburzenia lękowe! Moje leki nie działają! To po prostu zły dzień pod względem lęku! Czy wszyscy inni w sekcji polskiej śpią w tej chwili? :)

Nie strach, ale niepokój! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 05:45pm
Mam po prostu zaburzenia lękowe! Moje leki nie działają! To po prostu zły dzień pod względem lęku! Czy wszyscy inni w sekcji polskiej śpią w tej chwili? :)

Nie strach, ale niepokój! :lol:


Misiek jeszcze chyba nie śpi, ale gra na BNP i enemy gdzieś tutaj był, ale chyba tylko na moment. To niedobrze, jak leki nie działają, zmień lekarstwa może na inne.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 05:49pm
Misiek probably isn't asleep yet, but he's playing on BNP, and the enemy was here somewhere, but probably only for a moment. It's not good if the medications aren't working. Maybe change the medications.


Czy Misiek to Mis_nom? :)

Tak, myślę, że będę musiał spróbować innego rodzaju leku! Po prostu nie chcę odstawiać jednego leku, żeby zacząć brać inny i przechodzić przez objawy odstawienia i tak dalej! :blush:

Ale wiem, że muszę! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 05:52pm
Czy Misiek to Mis_nom? :)

Tak, myślę, że będę musiał spróbować innego rodzaju leku! Po prostu nie chcę odstawiać jednego leku, żeby zacząć brać inny i przechodzić przez objawy odstawienia i tak dalej! :blush:

Ale wiem, że muszę! :)


Tak, to mis_nom :+) ja też mam jakieś leki przepisane, ale ich nie biorę, bo się źle po nich funkcjonuje. Tzn. biorę raz na miesiąc i uważam, że taka dawka jest wystarczająca, niż jakbym musiał brać codziennie i to jeszcze ze 4 tabsy.
Go Back To Polska Topic List
Prev1141516171825Next
Add Reply New Topic New Poll