d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev1131415161725Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 03:47pm
I don't give a fuck about it :+)


Chcę tylko wiedzieć, do kogo mam wysłać wiadomość po zawieszeniu, żeby nie dostać od nich żadnej odpowiedzi! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 03:50pm
Chcę tylko wiedzieć, do kogo mam wysłać wiadomość po zawieszeniu, żeby nie dostać od nich żadnej odpowiedzi! :lol:


Lubią Cię olewać? :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 04:05pm
Do they like to ignore you? :+)


W dziewięćdziesięciu procentach przypadków tak właśnie jest! Jeśli już, to mogę dostać od nich naprawdę krótką odpowiedź! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:05pm
W dziewięćdziesięciu procentach przypadków tak właśnie jest! Jeśli już, to mogę dostać od nich naprawdę krótką odpowiedź! :)


Czyli nie są wylewni.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 04:08pm
So they are not effusive.


Nie, traktują mnie jakby byłem utrapieniem! Chyba to rozumiem! Często trolluję na czacie ogólnym! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:10pm
Nie, traktują mnie jakby byłem utrapieniem! Chyba to rozumiem! Często trolluję na czacie ogólnym! :)


Jesteś trollem? :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 04:12pm
Are you a troll? :+)


Myślę, że każdy z nas może czasem być trochę trolem! Ale nie trolluję cbx1992! Bardzo go kocham! :love:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:12pm
Myślę, że każdy z nas może czasem być trochę trolem! Ale nie trolluję cbx1992! Bardzo go kocham! :love:


Miłość na dobre i na złe? :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 04:15pm
Love for better or for worse? :+)


Cóż, jest daleko w Polsce, rozumiem to! Ale naprawdę za nim tęsknię i nie mogę się doczekać, kiedy się pojawi! Nawet jeśli będzie to tylko piętnaście minut dwa razy dziennie! Nie mogę się doczekać tej chwili! :)

Chodzi mi o to, że trolluję GC jak szalony, ale moje uczucia wobec cbx1992 są szczere! :love:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:16pm
Cóż, jest daleko w Polsce, rozumiem to! Ale naprawdę za nim tęsknię i nie mogę się doczekać, kiedy się pojawi! Nawet jeśli będzie to tylko piętnaście minut dwa razy dziennie! Nie mogę się doczekać tej chwili! :)

Chodzi mi o to, że trolluję GC jak szalony, ale moje uczucia wobec cbx1992 są szczere! :love:


Rozumiem Cię. Jednak miłość na odległość jest pełna wad.
Go Back To Polska Topic List
Prev1131415161725Next
Add Reply New Topic New Poll