Cóż, jest daleko w Polsce, rozumiem to! Ale naprawdę za nim tęsknię i nie mogę się doczekać, kiedy się pojawi! Nawet jeśli będzie to tylko piętnaście minut dwa razy dziennie! Nie mogę się doczekać tej chwili! :)
Chodzi mi o to, że trolluję GC jak szalony, ale moje uczucia wobec cbx1992 są szczere! :love:
Rozumiem Cię. Jednak miłość na odległość jest pełna wad.