d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dla Mojego Pięknego Chłopaka .cbx1992
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,721
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 10 2025 01:01am
Dzień dobry, kochanie! Cieszę się, że dobrze spałeś! :love:

Nie ma za co podziękować za darowiznę! :wub:

Nie mam nic przeciwko dziesięciu procentom! Nie musisz walczyć ze mną z gangiem bananowym! Po prostu zgłoszą cię i zawieszą! Ale dziękuję! Nie chcę, żeby cię zawiesili, bo wtedy nie będę mógł z tobą rozmawiać! :hug:

Nie jestem pewien co do boostów w Warframe! Być może jest to możliwe! :)

Mam nadzieję, że smakuje ci chleb i kawa, kochanie! Właśnie składam pranie, a potem pójdę spać! Jutro mam wolne, więc napiszę do ciebie jutro! Kocham cię, skarbie! :wub: 💋💋💋


ja jestem po zakupach i zamierzam drugą kawę wypić. ciągle myślę o Tobie i o Taco...bardzo Was Kocham :love: dobrze Słoneczko...spij spokojnie i jeszcze raz dziękuje :) już tęsknie :blush: jak wstaniesz to czekać będzie na Ciebie sniadanko i ja w sexy bieliznie :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 08:55am
Jay, jesteś?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 09:59am
I'm done shopping and I'm going to have my second coffee. I keep thinking about you and Taco... I love you so much,:love:Sweetie... sleep tight and thank you again.:)I miss you already.:blush:When you wake up, breakfast will be waiting for you and me in sexy lingerie.:P


Dobry wieczór, kochanie! :love:

Mam nadzieję, że smakowała Ci kawa i zakupy, kochanie! Myślimy o Tobie i tęsknimy za Tobą! Ja też cię kocham, kochanie! :wub: :wub:

Nie mogę się doczekać śniadania, ale jeszcze bardziej nie mogę się doczekać Ciebie w bieliźnie! Moje stopy też będą całkowicie Twoje, kochanie! :drool:

Muszę się przygotować, żeby odebrać syna sąsiadki z przystanku autobusowego! Nie będzie mnie więc przez chwilę, ale mam nadzieję, że zobaczymy się przed snem! Bardzo za tobą tęsknię, kochanie! :hug: :love:

^wrapsJay, are you there?


Cześć, Fafnirek! Jestem już na miejscu, ale zaraz muszę się przygotować, żeby odebrać syna sąsiadki z przystanku autobusowego! Wrócę za jakieś 2 godziny! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 10:01am
Dobry wieczór, kochanie! :love:

Mam nadzieję, że smakowała Ci kawa i zakupy, kochanie! Myślimy o Tobie i tęsknimy za Tobą! Ja też cię kocham, kochanie! :wub: :wub:

Nie mogę się doczekać śniadania, ale jeszcze bardziej nie mogę się doczekać Ciebie w bieliźnie! Moje stopy też będą całkowicie Twoje, kochanie! :drool:

Muszę się przygotować, żeby odebrać syna sąsiadki z przystanku autobusowego! Nie będzie mnie więc przez chwilę, ale mam nadzieję, że zobaczymy się przed snem! Bardzo za tobą tęsknię, kochanie! :hug: :love:



Cześć, Fafnirek! Jestem już na miejscu, ale zaraz muszę się przygotować, żeby odebrać syna sąsiadki z przystanku autobusowego! Wrócę za jakieś 2 godziny! :)


To git, popiszemy trochę 👀
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 03:29pm
That's cool, let's talk a little 👀


Tęsknię za moim chłopakiem! Pewnie już śpi! Czuję, że nie zdążyłam jeszcze z nim dzisiaj pogadać! Nie pomogło to, że wcześniej znowu zasnęłam! Mam nadzieję, że wszystko u niego w porządku! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 03:30pm
Tęsknię za moim chłopakiem! Pewnie już śpi! Czuję, że nie zdążyłam jeszcze z nim dzisiaj pogadać! Nie pomogło to, że wcześniej znowu zasnęłam! Mam nadzieję, że wszystko u niego w porządku! :)


Pewnie sobie wypoczywa już :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 03:32pm
He's probably resting now :+)


Mam nadzieję, że uda mi się go dzisiaj zobaczyć! Bardzo za nim tęsknię! :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 03:34pm
Mam nadzieję, że uda mi się go dzisiaj zobaczyć! Bardzo za nim tęsknię! :(


Jak wstanie, to pewnie tak.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 10 2025 03:37pm
If he gets up, then probably yes.


Zazwyczaj wstaje około jedenastej w nocy mojego czasu! Myślę, że dla niego jest wtedy około szóstej rano! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 03:38pm
Zazwyczaj wstaje około jedenastej w nocy mojego czasu! Myślę, że dla niego jest wtedy około szóstej rano! :)


Tylko ja nie śpię po nocach :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll