d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev1272829303149Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:47am
to niezła siupa że przespał noc :D


To był kryształ.
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 10 2025 09:48am
tabakę red bull czerwoną
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 10:30am
20 skrętów.
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 01:35pm
Tyton
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 02:22pm
Tyton


Winstona?
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 02:25pm
Winstona?


Ofc 😁
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 02:31pm
Ofc 😁


Chyba jest najlepszy :+) na drugim miejscu jest chesterfield.
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 02:32pm
Chyba jest najlepszy :+) na drugim miejscu jest chesterfield.


Ps tez byl dobry przez kilka ładnych lat później się spierdolił oby winston nie poszedł w ich ślady bo nie dość ze ponad 27pln paczka to jak miałbym palić cos jakości właśnie czesterfilda czy innego rotmansa to bym sie wkurwił bo one sa słabe 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 02:34pm
Ps tez byl dobry przez kilka ładnych lat później się spierdolił oby winston nie poszedł w ich ślady bo nie dość ze ponad 27pln paczka to jak miałbym palić cos jakości właśnie czesterfilda czy innego rotmansa to bym sie wkurwił bo one sa słabe 😅


Najlepiej to pół kilo jakiegoś mocarza sobie załatwić i chuj, na miesiąc jest.
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 02:55pm
Najlepiej to pół kilo jakiegoś mocarza sobie załatwić i chuj, na miesiąc jest.


Dawno nie kupowałem takiego tytoniu kiedys Bożenka miała pół kilo po 40pln ale to było z 2 lata temu 😅
Go Back To Polska Topic List
Prev1272829303149Next
Add Reply New Topic New Poll