Ps tez byl dobry przez kilka ładnych lat później się spierdolił oby winston nie poszedł w ich ślady bo nie dość ze ponad 27pln paczka to jak miałbym palić cos jakości właśnie czesterfilda czy innego rotmansa to bym sie wkurwił bo one sa słabe 😅
Najlepiej to pół kilo jakiegoś mocarza sobie załatwić i chuj, na miesiąc jest.