d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nudzę Się
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 12:17pm
Iso jakieś zajęcie, do domu bus dopiero o 22:44 i siedzę na mieście, a tu nie ma co robić. Dobrze, że chociaż telefon jest.
Member
Posts: 20,818
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 10 2025 12:25pm
Iso jakieś zajęcie, do domu bus dopiero o 22:44 i siedzę na mieście, a tu nie ma co robić. Dobrze, że chociaż telefon jest.


jestes w drezdenku?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 12:27pm
jestes w drezdenku?


Nie :lol:
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 12:37pm
jestes w drezdenku?


Wtf drezdenek XDDDD brzmi jak zadupie na uralu btw a co z ziomkiem? Sam jesteś? :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 12:40pm
Wtf drezdenek XDDDD brzmi jak zadupie na uralu btw a co z ziomkiem? Sam jesteś? :o


Już wyszedłem od niego.

This post was edited by fafnirek on Oct 10 2025 12:46pm
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 01:07pm
Już wyszedłem od niego.


Po chuj tak wcześnie jak masz busa 22:44 😳👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 01:08pm
Po chuj tak wcześnie jak masz busa 22:44 😳👀


Myślałem, że skoczę sobie 103 na pętlę i stamtąd będę szedł 2km, ale mi się odechciało i wstąpiłem do galerii. Otwarta do 22, póki Carrefour jest czynny.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 02:04pm
Ta, chuja otwarta do 10, do 9 czynna i musiałem się przenieść do maca.
Member
Posts: 45,821
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 10 2025 02:09pm
To się rozbierz i lumpów pilnuj
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 02:14pm
To się rozbierz i lumpów pilnuj


Za zimno jest.
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll