hej a napisz niby co podobne do diiablo, no ja patrzyłem coś tam obejrzałem no i może spróbuję w to zagrać niebawem drogi kolego (że tak powiedziałem)
tylko no nwm niby itemy są no ale oh
cala rozgrywka jest bardzo podobna, typowy hack n slash, zbierasz itemki masz runy z ktorych robisz slowa, masz bossow, mozna grac w teamie, jest skalowanie rzadkosci broni i urzadze tak samo jak przeciwnikow. mozesz dawac wrogom rozmaite boosty w zamian za lepsze itemki ktore maja szanse z nich wypasc itp itp generalnie polecam jakis gameplay obczaic se na yt