wracaj do roboty seba! mam czeskie wakacje w planach na swieta samo sie nie zrobi
placz placz

Mysle ze tak skoro szwajcaria i kanada juz to wprowadzily i ludzie przewlekle chorzy bez szans na leczenie sie na to decyduja
Mozna by np pod przymusem niektorych sklaniac na eutanazje np jak ktos luk w grze ukradnie
Szwajcaria i Kanada to kraje z odsetkiem ludzi twojego pokroju, dlatego tam to wprowadzono
Patrząc po twoich wpisach i tym jaką zapewne sprawiają ci satysfakcje i radość, to wnioskuje że w realnym życiu jest masa osób która by cię w tej kapsule umieściła
