co myslisz o zwierzetach?
ja mam 3 koty i psa ktore bardzio lubie

czasem im spiewam piosenki jak czekaja na zarcie. lubia ze mna spac tez
najbardziej nie lubie wsiurow co traktuja zwierzeta jak sprzet gospodarstwa domowego, napierdalalbym ich kablem od prodidza