d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1140141142143144272Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 04:21pm
Well, I'm definitely the most active here.


Potrzebujemy tego rodzaju aktywności w GC lol! :lol:



GC jest martwe! To przy piętnastu plakatach! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:24pm
Potrzebujemy tego rodzaju aktywności w GC lol! :lol:

https://i.imgur.com/E1yJIJM.jpeg

GC jest martwe! To przy piętnastu plakatach! :lol:


To i tak lepiej niż np. na tureckiej sekcji, gdzie ostatni post był rok temu.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 06:09pm
Ciekawe, czy zasnę.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 09:22pm
już nie śpię B)
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 8 2025 11:45pm
Ciekawe, czy zasnę.


pewnie zasnąłeś, inaczej byś nabijał +1 gdzie się da
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 9 2025 12:47am
It's still better than, for example, the Turkish section, where the last post was a year ago.


Zastanawiam się, czy tureckie forum jest w ogóle moderowane? :lol:

I'm not sleeping anymoreB)


Mam nadzieję, że masz dzisiaj dobry dzień, kochanie! Zaraz idę spać! Będę śnić o Tobie i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Cię jutro tutaj! :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:52am
pewnie zasnąłeś, inaczej byś nabijał +1 gdzie się da


Tak było. Byłem już przemęczony.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 10 2025 04:53am
Tak było. Byłem już przemęczony.


otrzezwiałeś trochę? koniec z kryształem :D?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:55am
otrzezwiałeś trochę? koniec z kryształem :D?


Tak, na razie przerwa przynajmniej z 2 miesiące, człowiek potem czuje się jak gówno.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 10 2025 04:57am
Tak, na razie przerwa przynajmniej z 2 miesiące, człowiek potem czuje się jak gówno.


na zejście najlepszy jest buch gastro i kima ale Ty nie palisz :P im jestem starszy tym bardziej wolę się upodlić alkoholem niż wciagać chociaż szczura bym zajebał :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev1140141142143144272Next
Add Reply New Topic New Poll