d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1170171172173174429Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 04:14am
Właśnie kawka wleciała :+)
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 10 2025 04:49am
Ooo to gratulacje :D 0.7 to trochę malo bo wypiłbym to ale na kacu nie chciałoby mi sie isc do sklepu 😂 wiec wziąłbym 0.7 i 4pak albo 0.7 i 0.5 xd nowy komp :drool: bedzie grane w nowe gierki ^^


wiesz co na tym co mam tylko Borderlands 4 by mi zle chodził bo to gówno co nawet karty za 10k się dławią i w te gry co gram to mi wystarcza ale ojciec chce się nauczyć na kompie działać itp wiec ten mu oddam a kupię nowy. będzie rtx 5070ti chyba ;) mi takie 0.7 raz w miesiącu starczy z kolką ale mam w razie W jeszcze 4pak Leszka zimnego :D
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 04:52am
A jak sie chce bawić to ta :D brat sobie kupił drukarkę 3d i tez zmieniał kompa bo do tych programów trzeba wchuj razu czy cos nie wiem o co chodzi ale też wyjebał 6k ostatnio 😅 4pak zawsze musi stać w rezerwie 😋 ja sie pozbyłem alkoholu z domu w sumie zostawiłem tylko tyskie które ma date ważności do 2007 roku 😁
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 10 2025 04:55am
A jak sie chce bawić to ta :D brat sobie kupił drukarkę 3d i tez zmieniał kompa bo do tych programów trzeba wchuj razu czy cos nie wiem o co chodzi ale też wyjebał 6k ostatnio 😅 4pak zawsze musi stać w rezerwie 😋 ja sie pozbyłem alkoholu z domu w sumie zostawiłem tylko tyskie które ma date ważności do 2007 roku 😁


w sumie pierwszy raz się spotykam żeby schizofrenik dostał rentę na 5 lat. słyszałem rok a max 3....mam spokój na 5 lat :P może choroby współistniejące miały na to wpływ. ciekawe czy wciąż jest gazowane :ph34r:
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 04:58am
w sumie pierwszy raz się spotykam żeby schizofrenik dostał rentę na 5 lat. słyszałem rok a max 3....mam spokój na 5 lat :P może choroby współistniejące miały na to wpływ. ciekawe czy wciąż jest gazowane :ph34r:


Ważne ze dali i chuj z nimi :D nie wiem czy gazowane ale jakby trochę z biegiem lat ubyło z butelki 😅

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 05:20am
Strzeliłem se kolejną :+)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 09:46am
Strzeliłem se kolejną :+)


Ja 3 wypiłem dzis moze o 19 po pierwszej miłości sobie zrobię 4 bo musze porządek z ubraniami zrobić bo się wkurwiłam jak mam pomieszane bluzy koszulki i spodnie 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 09:47am
Jak mi ziomek zrobi kawę, to się napiję rozpucha, ale coś mu się nie chce 👀
/O, robi 😋

This post was edited by fafnirek on Oct 10 2025 09:47am
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 10 2025 09:47am
ja już 3 dziś, będzie pewnie i czwarta
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 09:56am
ja już 3 dziś, będzie pewnie i czwarta


Ja jak na razie 3.
Go Back To Polska Topic List
Prev1170171172173174429Next
Add Reply New Topic New Poll