Ooo to gratulacje :D 0.7 to trochę malo bo wypiłbym to ale na kacu nie chciałoby mi sie isc do sklepu 😂 wiec wziąłbym 0.7 i 4pak albo 0.7 i 0.5 xd nowy komp :drool: bedzie grane w nowe gierki ^^
wiesz co na tym co mam tylko Borderlands 4 by mi zle chodził bo to gówno co nawet karty za 10k się dławią i w te gry co gram to mi wystarcza ale ojciec chce się nauczyć na kompie działać itp wiec ten mu oddam a kupię nowy. będzie rtx 5070ti chyba

mi takie 0.7 raz w miesiącu starczy z kolką ale mam w razie W jeszcze 4pak Leszka zimnego
