d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dla Mojego Pięknego Chłopaka .cbx1992
Prev1789101115Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 09:39pm
Wow! Jesteśmy tak bardzo podobne! :)

Nigdy wcześniej nie próbowałam tego leku! Słyszałam, że jest dość silny i myślę, że mnie powali! Wczoraj zwiększyłam dawkę prozacu, ale dzisiaj znów ją zmniejszyłam, ponieważ działanie było zbyt intensywne! :blush:


zbieram się Kochanie na zakupy bo na razie siedzę w samych bokserkach :blush: a muszę zrobić zakupy . a Ty się kładz. może wez ten lek? kiepsko jest nie móc spać do 4 w nocy :( Kocham!
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 09:41pm
Honey, I'm going shopping because I'm only in my boxers right now:blush:and I need to do some shopping. And you, go to bed. Maybe take that medicine? It's awful not being able to sleep until 4 a.m.:(Love!


Dobrze, kochanie! Czuję się znacznie lepiej, ponieważ mogłam z tobą dzisiaj porozmawiać! Miłych zakupów, kochanie, do zobaczenia jutro! Kocham cię! :wub: :wub:
Member
Posts: 448
Joined: Aug 8 2009
Gold: 9.50
Oct 9 2025 05:33am
rucham psa jak sra
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 9 2025 11:03am
:mellow:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 9 2025 11:29am
:mellow:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 9 2025 11:33am
Dzień dobry, mój przystojniaku! Dobry wieczór! :wub:


no hejka hej :angel: jak Ci się spało? o której wstałeś? jak się masz? co robi Taco? Kochasz mnie? :o
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 9 2025 11:35am
Hey, hey,:angel:how did you sleep? What time did you wake up? How are you? What's Taco doing? Do you love me?:about


Czekałem tylko, aż się zalogujesz! Oczywiście, że cię kocham, kochanie! Bardzo za tobą tęskniłem! Taco ma się dobrze! Właśnie śpi, opierając głowę na moich kolanach! Spałem dobrze! A ty, kochanie? :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev1789101115Next
Add Reply New Topic New Poll