ja kupiłem sobie 2 duże pepsi lód i 0.7 soplicy z okazji tego że dali mi rentę na 5 lat xD w poniedziałek śmigam do banku po kredyt na kompa nowego
Ooo to gratulacje

0.7 to trochę malo bo wypiłbym to ale na kacu nie chciałoby mi sie isc do sklepu 😂 wiec wziąłbym 0.7 i 4pak albo 0.7 i 0.5 xd nowy komp

bedzie grane w nowe gierki ^^