Tak, domyśliłam się, że twoje leki powodują senność! Jeszcze nie zaczęłam brać leków nasennych! Nadal zbyt się boję, lol! :blush:
Mam na myśli saraquil! :)
Tak, jestem wierzący! Kiedyś chodziłem do kościoła, ale mój niepokój stał się tak silny, że nie mogłem przebywać w dużych grupach ludzi! Nadal jednak modlę się i czytam Biblię! :love:
Możemy po prostu zrobić Taco jego własny mały naleśnik! B)
ja też mam lęk przed ludzmi a zwłaszcza przed dużymi grupami

Taco jest taki słodki że oddam mu wszystko

to dobrze że jesteś wierzący. ja tak samo czytam biblie i się modlę ale do kościoła nie chodzę

a próbowałeś już tego leku czy to byłby pierwszy raz?