d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dla Mojego Pięknego Chłopaka .cbx1992
Prev15678915Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 12:58am
Nie spałeś całą noc? :o


Nie mogłem zasnąć.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 01:00am
I couldn't sleep.


Przykro mi, że nie mogłeś zasnąć! Nie znoszę, kiedy nie mogę zasnąć! :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:06am
Przykro mi, że nie mogłeś zasnąć! Nie znoszę, kiedy nie mogę zasnąć! :(


Zdążyłem się przyzwyczaić.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 07:23pm
Dzień dobry, przystojniaku! Cały dzień za tobą tęskniłam! Było mi smutno, kiedy obudziłam się późno i zdałam sobie sprawę, że za tobą tęsknię! :love: :wub: :love:

Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 8 2025 08:03pm
Dzień dobry, przystojniaku! Cały dzień za tobą tęskniłam! Było mi smutno, kiedy obudziłam się późno i zdałam sobie sprawę, że za tobą tęsknię! :love: :wub: :love:

^cbx1992


are you a women now? are you a god damn troon?
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 8 2025 08:03pm
troonisław apoloniusz curuś bachleda farel (jak ten piecyk)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 08:15pm
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 08:39pm
Dzień dobry, FUSIK_PUSIK3000! :)


Witaj :wub: :hug: jak tam? o mnie przed 5 rano a ja pije kawkę :ph34r:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 08:42pm
Hello,:wub: :hug:how are you? It's 5 a.m. and I'm drinking coffee.:ph34r:


Dzień dobry, kochanie! Czekałam tylko, aż się obudzisz! :hug:

Smacznie ci smakuje kawa? :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev15678915Next
Add Reply New Topic New Poll