chyba tak. np czasami jak idę wieczorem do klatki to światło zapala się znacznie szybciej od mojego wejścia a w środku widać ruszające się cienie. bardzo się wtedy boję :(
Mnie co chwilę coś napada i nie mogę się od tego uwolnić od około 3 lat. Najczęściej to się dzieje podczas mojego snu. Osobiście w to wierzę, że jak się zregeneruje, to problem zniknie, ale na razie jestem w szczerym polu.