d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Renta, Zasilki, Zapomogi - Jak Ciagnac Z Panstwa
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 28 2025 01:40pm
Ok rozumiem Twoj punkt widzenia, ja na szczescie pracuje na szwedzka emeryture :)


Bardzo madre podejscie. Albo zagraniczna emerytura po max 15 latach albo za free.
Poznalem faceta co 15 lat w jednym panstwie i 13 lat w drugim i emerytura jak profesor z uniwersytetu albo general w polsce :baby:
Tak trzeba podejmowac swiadome decyzje a nie zalac karyne pobrac kredytow i chlac wodke do telewizora bo polityki oklamali
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 11:32pm
Ogarnij sobie zasiłek z OPS, ja dostałem na 2 lata, już rok siedzę.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 2 2025 10:29am
Ogarnij sobie zasiłek z OPS, ja dostałem na 2 lata, już rok siedzę.


jak opieka to ci moze co njwyzej kartki na zupe dac i kopa w dupe (podobno!) a taki zasilek z pracy to juz wykorzystany
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Oct 2 2025 10:31am
Ogarnij sobie zasiłek z OPS, ja dostałem na 2 lata, już rok siedzę.


wiktoria wstawaj
https://youtu.be/C-7n6ENydHc?si=-tF6XSPhlxrnIuMz
potrzebna na ciuchci jestes
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 2 2025 10:38am
W Euro jak pracowałem to brali l4 na łeb/depresje i po pół roku siedzieli na zwolnieniu, ale po pół roku trzeba ze 3 miechy przepracować, żeby tę akcję powtórzyć.
Z tego co słyszałem i nawet tu czytam to za granicą lepiej można pokombinować, lol.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 2 2025 10:49am
Ogarnij sobie zasiłek z OPS, ja dostałem na 2 lata, już rok siedzę.


1299pln? Wtf

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:21am


Nie jest tego za wiele, ale da się wyżyć B)
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 04:39am
Nie jest tego za wiele, ale da się wyżyć B)


za 1300zl? gdzie na ukrainie?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:41am
za 1300zl? gdzie na ukrainie?


1400 dokładnie, płace 600 za mieszkanie i mam wszystko w dupie. Mieszkam z rodziną, więc nie wymagają ode mnie wiele. Reszta dla mnie, a ja praktycznie kupuję tylko tytoń i alkohol i okazjonalnie jakieś dragi. High life.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 05:11am
1400 dokładnie, płace 600 za mieszkanie i mam wszystko w dupie. Mieszkam z rodziną, więc nie wymagają ode mnie wiele. Reszta dla mnie, a ja praktycznie kupuję tylko tytoń i alkohol i okazjonalnie jakieś dragi. High life.


masz <30? nie zebym sie czepial splacanie komus kredytu to patologia a wziac samemu teraz to ze 100k sam wklad na poczatek
fajnie by bylo 50/50 robic za granica w euro i se za to zyc ale te agencje to zwykle zlodziejstwo niestety
Go Back To Polska Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll