d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wstajemy, Nie śpimy!
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:35am
predzej przez cukrzycę :bouncy:


Może i tak.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 01:38am
Dzień dobry wszystkim! :)

Niestety, muszę iść spać! Chciałam tylko powiedzieć wszystkim dzień dobry i dobranoc oraz powiedzieć mojemu chłopakowi cbx1992, że go kocham i będę o nim myśleć! :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:39am
Dzień dobry wszystkim! :)

Niestety, muszę iść spać! Chciałam tylko powiedzieć wszystkim dzień dobry i dobranoc oraz powiedzieć mojemu chłopakowi cbx1992, że go kocham i będę o nim myśleć! :wub:


Też chciałbym takie czułości.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 01:41am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:41am
Przytulę Cię mocno i czule, mój przyjacielu! :hug:


Dzięki, to wystarczy :wub:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 01:43am
Thanks, that's enough:wub:


Czy mój piękny chłopak tu przyjdzie? Tęsknię za nim! :cry:

Lol, dostaje swoje +1 :lol:

This post was edited by wraps on Oct 8 2025 01:44am
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 01:46am
Czy mój piękny chłopak ^cbx1992 tu przyjdzie? Tęsknię za nim! :cry:

Lol, dostaje swoje +1 :lol:


oooo jest i Moje Kochanie! :love: jak tam ? jest już noc u Ciebie? co porabiałeś? pisałeś że byłeś w restauracji. co dobrego jadłeś? Kocham Cię :wub:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 01:51am
Oh, there it is, my love!:love:How's it going? Is it nighttime at your place already? What have you been up to? You wrote that you were at a restaurant. What good things did you eat? I love you.:wub:


Dzień dobry, kochanie! :wub:

Poszłam do restauracji! Zjadłam tacos w meksykańskiej restauracji i żałowałam, że cię tam nie ma! :wub:

Tak, tutaj jest już prawie 3 nad ranem! Muszę iść spać, kochanie! :(

Ja też cię kocham! :love:



Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 8 2025 01:53am
Dzień dobry :D
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 8 2025 01:53am
Dzień dobry, kochanie! :wub:

Poszłam do restauracji! Zjadłam tacos w meksykańskiej restauracji i żałowałam, że cię tam nie ma! :wub:

Tak, tutaj jest już prawie 3 nad ranem! Muszę iść spać, kochanie! :(

Ja też cię kocham! :love:

https://i.imgur.com/l2vJiKC.jpeg
https://i.imgur.com/Vl92RmU.jpeg
https://i.imgur.com/0QZfggU.jpeg


mmm same przyjemności mnie od rana czekają widzę :blush: cudne stópki! dziękuje :wub: to się kładz . nie chcę byś był niewyspany ;) ja wypije Yerba matę i powoli biorę się za codzienne obowiązki ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll