d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Staram Się Zostać Stałym Bywalcem Polskiej Sekcji!
Prev1101112
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:00am
W pełni rozumiem, co czujesz! Jest kilka osób w GC, które chciałbym wysłać na roczny urlop! :lol:


Dużo ich jest? :P
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 01:01am
Are there many of them?:P


Tak, jak połowa GC lol! Wszyscy ludzie, których wymieniłem wcześniej! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:07am
Tak, jak połowa GC lol! Wszyscy ludzie, których wymieniłem wcześniej! :)


Ja w sumie tylko od kkbbhh chciałem odpocząć i mam to co sobie zażyczyłem :+)
Member
Posts: 30,711
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 18 2025 09:26pm
teraz jesteś szanowanym członkiem Polskiej społeczności d2jsp Kochanie :wub:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 19 2025 10:46am
I just wanted a break from kkbbhh and I got what I wished for :+)


To dobrze! Mam około dziesięciu Kkbbhh w GC, które trzeba usunąć! Jak zapewne widać po stanie GC w ciągu ostatnich kilku dni! :)

You are now a respected member of the Polish d2jsp community, Honey:wub:


Dziękuję kochanie! To dla mnie bardzo ważne! Macie tu wspaniałą społeczność! Przypomina mi to stare GC, kiedy GC było jeszcze dobre! :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 11:27am
To dobrze! Mam około dziesięciu Kkbbhh w GC, które trzeba usunąć! Jak zapewne widać po stanie GC w ciągu ostatnich kilku dni! :)



Dziękuję kochanie! To dla mnie bardzo ważne! Macie tu wspaniałą społeczność! Przypomina mi to stare GC, kiedy GC było jeszcze dobre! :wub:


Nie wiem, bo raczej nie skupiam się na tym, co dzieje się na GC. Ja tam tylko piosenki w Twoim temacie wrzucam.
Go Back To Polska Topic List
Prev1101112
Add Reply New Topic New Poll