d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Staram Się Zostać Stałym Bywalcem Polskiej Sekcji!
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Oct 7 2025 07:12pm
XD
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:13pm
It's good that you like it.


Tak, lubię wszystkich tutaj! Nie przychodzi mi do głowy nikt, kogo bym nie lubił! :)

Przychodzi mi do głowy wiele osób w GC, których nie lubię! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:14pm
Tak, lubię wszystkich tutaj! Nie przychodzi mi do głowy nikt, kogo bym nie lubił! :)

Przychodzi mi do głowy wiele osób w GC, których nie lubię! :lol:


Kto np? Kojarzę kilku po nickach. Pewnie są niemili.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:35pm
Who, for example? I recognize a few by their nicknames. They're probably rude.


Gildia bananowa, KevlarKondom, addone, klink i MoreTimeToKill! Najgorsi użytkownicy czatu ogólnego! :)

Reszta czatu ogólnego jest całkiem fajna! :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:52pm
Gildia bananowa, KevlarKondom, addone, klink i MoreTimeToKill! Najgorsi użytkownicy czatu ogólnego! :)

Reszta czatu ogólnego jest całkiem fajna! :D


Był też tam taki koleś jak net, ale wiem, że właściciel konta sprzedał te acc za 600$ i ktoś inny tam siedzi teraz.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 08:04pm
There was also a guy called net there, but I know the account owner sold that acc for $600 and someone else is sitting there now.


O tak, pamiętam Net! Teraz tylko się czai, ale widziałem, że wczoraj był online! Myślę, że czeka, aż jego ostrzeżenie straci ważność! Jego konto ma chyba osiemdziesiąt procent ostrzeżeń! :lol:

Och, twierdzisz, że jego konto zostało sprzedane? Nie dziwi mnie to! Ludzie faktycznie kupują konta z wysokim poziomem ostrzeżeń i konta oszustów! Nie wiedziałem jednak, że za tak duże pieniądze! To szaleństwo! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 08:07pm
O tak, pamiętam Net! Teraz tylko się czai, ale widziałem, że wczoraj był online! Myślę, że czeka, aż jego ostrzeżenie straci ważność! Jego konto ma chyba osiemdziesiąt procent ostrzeżeń! :lol:

Och, twierdzisz, że jego konto zostało sprzedane? Nie dziwi mnie to! Ludzie faktycznie kupują konta z wysokim poziomem ostrzeżeń i konta oszustów! Nie wiedziałem jednak, że za tak duże pieniądze! To szaleństwo! :lol:


Sam widziałem na konkurencyjnym forum jak net wystawiał swoje konto, a potem zedytował temat, jak już sprzedał.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 11:44pm
I saw myself on a competitive forum how a net advertised his account and then edited the topic after he sold it.


Przepraszam! :blush:

Odpowiadałem na Twoją wiadomość i dostałem 3-godzinne zawieszenie! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 11:44pm
Przepraszam! :blush:

Odpowiadałem na Twoją wiadomość i dostałem 3-godzinne zawieszenie! :lol:


Haha, za co?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 11:49pm
Haha, for what?


Zgłosiłem, że ktoś znęca się nad inną osobą, a oni zawiesili mnie za „nękanie”! :(

Moderatorzy mnie prześladują! :(

Go Back To Polska Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll