d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > 69.000
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 110,453
Joined: Apr 26 2010
Gold: 550.00
Oct 7 2025 06:58pm
Still low?


Yes, 100 is better
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:01pm
That's nice, you know how to behave yourself :+)


Staram się zachowywać tutaj jak najlepiej! Nadal uważam, że to wasze terytorium i muszę to szanować! Nie mam jednak litości dla GC! B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:02pm
Staram się zachowywać tutaj jak najlepiej! Nadal uważam, że to wasze terytorium i muszę to szanować! Nie mam jednak litości dla GC! B)


Ja na GC, to tylko operuję w temacie z muzyką i był też taki topic jak Lurkin, to tam pisałem :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:05pm
On GC, I only work on the topic of music and there was also a topic like Lurkin, I wrote there :+)


To zrozumiałe! :)

Kiedyś poszedłem do GC i rozmawiałem z cbx1992 po polsku! Kilka osób się wkurzyło! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:07pm
To zrozumiałe! :)

Kiedyś poszedłem do GC i rozmawiałem z cbx1992 po polsku! Kilka osób się wkurzyło! :lol:


No tak, macie swoje zwyczaje. Tak jak my tutaj.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:11pm
Well, yes, you have your customs. Just like we do here.


O tak, na pewno! Chyba zaczynam się dostosowywać do waszych zwyczajów tutaj! :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:12pm
O tak, na pewno! Chyba zaczynam się dostosowywać do waszych zwyczajów tutaj! :D


Ogólnie to fajnie jest zobaczyć jakąś nową twarz tutaj, żyjemy w zamkniętym kręgu.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:23pm
Overall it's nice to see a new face here, we live in a closed circle.


Bardzo mi się tu podoba! Dziękuję za wyrozumiałość dla mojego kiepskiego polskiego! :)

Wiem, że mój polski jest prawdopodobnie okropny, gdy używam tego tłumacza! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:26pm
Bardzo mi się tu podoba! Dziękuję za wyrozumiałość dla mojego kiepskiego polskiego! :)

Wiem, że mój polski jest prawdopodobnie okropny, gdy używam tego tłumacza! :blush:


Nie ma tragedii i da się go zrozumieć. Ja przypuszczam, że jakbym pisał na GC, to też bym używał translatora, ale tego nie chcę.
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,769.65
Warn: 50%
Oct 7 2025 07:26pm
Ogólnie to fajnie jest zobaczyć jakąś nową twarz tutaj, ciuchciujemy w zamkniętym kręgu.


No no
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll