Bardzo mi się tu podoba! Dziękuję za wyrozumiałość dla mojego kiepskiego polskiego! :)
Wiem, że mój polski jest prawdopodobnie okropny, gdy używam tego tłumacza! :blush:
Nie ma tragedii i da się go zrozumieć. Ja przypuszczam, że jakbym pisał na GC, to też bym używał translatora, ale tego nie chcę.