Tak, to samo dotyczy GC! GC jest teraz kompletnie martwe, lol! Próbowałem pomóc im stać się bardziej aktywnymi! B)
Sekcja polska nadal jest bardzo dobrym forum! Właściwie to bardziej podoba mi się tutaj niż na GC! :wub:
Niektóre sekcje obcojęzyczne są już dawno martwe, tylko polska i niemiecka sekcja od biedy się jakoś utrzymują przy życiu.