d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Staram Się Zostać Stałym Bywalcem Polskiej Sekcji!
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 02:23pm
Jeszcze tylko dziesięć postów! Świetnie sobie radzisz! B)


Dzisiaj będzie! :+)
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 7 2025 02:29pm
Dzisiaj będzie! :+)


Jeszcze 1.5h wiec ez b)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 02:30pm
Jeszcze 1.5h wiec ez b)


Lada moment B)
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 7 2025 02:31pm


XD nice
Na czym to polega? Jakie są szanse?
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 7 2025 02:38pm
XD nice
Na czym to polega? Jakie są szanse?


Niby 50/50 ale ostatnio mialem 7 ripow pod rząd pozniej z 6 wins 😅

Tu masz mniej wiecej o co chodzi 😅 ogólnie jest bot na discordzie ktory randonowo losuje liczby i sa różne gierki np lr - low roll - piszesz d100 i bot losuje liczbę od 1-100 i komu wylosuje niższa wygrywa i takie tam xd

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=103404146&f=104&p=658790787#p658790787

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=82493624&f=104&o=0

This post was edited by Mis_nom on Oct 7 2025 02:39pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 06:08pm
Gdzie jesteś ?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 06:34pm
Where are you^wraps?


Przepraszam! Musiałem trochę spamować GC! :blush:

GC wymykało się spod kontroli, więc musiałem sprawić, żeby znów było świetne! B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 06:35pm
Przepraszam! Musiałem trochę spamować GC! :blush:

GC wymykało się spod kontroli, więc musiałem sprawić, żeby znów było świetne! B)


Od ilu lat się tam udzielasz? Ja na polskiej sekcji jakoś od 2009 roku.
Member
Posts: 3,107
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,760.13
Warn: 50%
Oct 7 2025 06:35pm
Gdzie jesteś ^wraps?


Przepraszam! Musiałem trochę spamować GC! :blush:

GC wymykało się spod kontroli, więc musiałem sprawić, żeby znów było świetne! B)


Niby 50/50 ale ostatnio mialem 7 ripow pod rząd pozniej z 6 wins 😅

Tu masz mniej wiecej o co chodzi 😅 ogólnie jest bot na discordzie ktory randonowo losuje liczby i sa różne gierki np lr - low roll - piszesz d100 i bot losuje liczbę od 1-100 i komu wylosuje niższa wygrywa i takie tam xd

[URL]https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=103404146&f=104&p=658790787#p658790787[/URL]

[URL]https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=82493624&f=104&o=0[/URL]


Bedziecie ciuchciowac? ;D
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 06:39pm
How long have you been involved? I've been in the Polish section since 2009.


Zacząłem publikować posty na GC w 2012 roku! W 2011 roku publikowałem posty w sekcji wymiany d2! B)

Czy sekcja polska była wtedy znacznie bardziej aktywna? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll