Ja dzisiaj to może z 3 tylko wypiłem.
Wypiłem czwarta jakas godzine temu i nawet nie klepla :(
ja dopijam zimnego Leszka i się kładę spać

dobranoc Chłopaki

I Tobie Kochanie
życzę miłego dnia . uściskaj Taco i Cannibal Girl

napisz mi coś miłego to przeczytam jak wstane