U ziomka dużo siedziałem na chacie ostatnio, wyszedł ze szpitala niedawno, a razem siedzieliśmy, tylko on rok dłużej no i gdzieś ten kontakt się uchował, bo często dzwonił do mnie na pogaduchy i teraz zaprosił do siebie i w sumie u niego siedzę cały czas.
to ile On miał tego wyroku w psychiatryku

? ja się boje takich miejsc

to dobrze ze masz kumpli . a temacik bierze albo %? czy spokojnie po wyjściu?