d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gdzie Jest
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 12:34pm
? Miałeś mi pomóc bić posty :angry:
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,733.03
Warn: 50%
Oct 7 2025 12:37pm
Wyliz mu stopy podczas ciuchciowania elitarnego
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 12:38pm
^wraps? You were supposed to help me post:angry:


Staram się, drogi przyjacielu! :blush:

Jak się dzisiaj masz? :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 12:39pm
Staram się, drogi przyjacielu! :blush:

Jak się dzisiaj masz? :D


W porządku, siedziałem wcześniej trochę u kolegi, wyszedł ze szpitala niedawno i zadzwonił do mnie, żebym wpadł i tak już siedzimy kilka dni u niego w lokum i dlatego mało jestem na jsp.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 12:42pm
Lick his feet during elite choo-choo


Lick his feet during elite choo-choo


Moje stopy są tylko dla mojego chłopaka ! :wub:

Okay, I was staying with a friend earlier for a while, he got out of the hospital recently and called me to come over and we've been staying at his place for a few days now and that's why I'm not on JSP much.


Zastanawiałem się, gdzie się podziałeś! Dobrze cię znowu widzieć na jsp! Nadal mieszkasz u swojego przyjaciela? :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 12:43pm
Moje stopy są tylko dla mojego chłopaka ^cbx1992 ! :wub:



Zastanawiałem się, gdzie się podziałeś! Dobrze cię znowu widzieć na jsp! Nadal mieszkasz u swojego przyjaciela? :)


Ja mieszkam z mamą i bratem, nie mieszkam z żadnym przyjacielem.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 12:45pm
I live with my mother and brother, I don't live with any friends.


Czy twój przyjaciel czuje się już lepiej? :)

Chciałem powiedzieć „zostać”, ale tłumacz przetłumaczył to jako „żyć”! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 12:47pm
Czy twój przyjaciel czuje się już lepiej? :)

Chciałem powiedzieć „zostać”, ale tłumacz przetłumaczył to jako „żyć”! :lol:


Głupi tłumacz :P nie, teraz jestem w domciu, ale może jutro też do niego pojadę, lubię jego towarzystwo, jest śmieszny bardzo :+) wydaję mi się, że się lepiej czuje, ale on nie był w zwykłym szpitalu, tylko w psychiatryku z 4 lata sądownie.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 12:50pm
No, stupid translator:P, I'm at home now, but maybe I'll go to see him tomorrow, I like his company, he's very funny :+) I think he's feeling better, but he wasn't in a regular hospital, but in a psychiatric ward for 4 years under court orders.


Tak, ten tłumacz bardzo psuje moje zdania! Jeśli więc kiedykolwiek powiem coś, co brzmi obraźliwie, pamiętajcie, że nie mam zamiaru nikogo obrażać. To wina tłumacza! :lol:

Przez jakiś czas przebywałem w szpitalu psychiatrycznym! Cóż, było to dawno temu! Właściwie to dobrze się tam bawiłem! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 12:56pm
Tak, ten tłumacz bardzo psuje moje zdania! Jeśli więc kiedykolwiek powiem coś, co brzmi obraźliwie, pamiętajcie, że nie mam zamiaru nikogo obrażać. To wina tłumacza! :lol:

Przez jakiś czas przebywałem w szpitalu psychiatrycznym! Cóż, było to dawno temu! Właściwie to dobrze się tam bawiłem! :)


Ja też byłem, to nie jest ciekawe miejsce. Dużo tabletek trzeba zawsze brać i to mi się nie podoba. Serio dobrze się bawiłeś w psychiatryku? To chyba wszędzie się dobrze bawisz.
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll