d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prośba
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 7 2025 12:05pm
grim dawn... powrócę do tej gierki na 100% jak wyjdzie dlc z nową krainą i profesjami :drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 12:14pm
Jeśli założę wątek w GC, zajrzysz do niego? Możemy szybko wymieniać się wiadomościami w języku angielskim! :)


Słabo u mnie z angielskim.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 7 2025 12:15pm
grim dawn... powrócę do tej gierki na 100% jak wyjdzie dlc z nową krainą i profesjami :drool:


zgrimowany dałn
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 12:15pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 12:19pm
Nie ma problemu! Możemy tu umieścić posty! :)


Najlepiej w kilku tematach nawet popisać.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 12:35pm
It's best to even write about a few topics.


Myślę, że pozostawanie w jednym wątku i wymiana wiadomości sprawia, że liczba postów jest najwyższa! Trudno to jednak zrobić przy dziesięciu procentach! :)

Zawsze możesz wrzucać zdjęcia w tym wątku! :D

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106791899&f=27
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 12:36pm
Myślę, że pozostawanie w jednym wątku i wymiana wiadomości sprawia, że liczba postów jest najwyższa! Trudno to jednak zrobić przy dziesięciu procentach! :)

Zawsze możesz wrzucać zdjęcia w tym wątku! :D

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106791899&f=27


Wolę chyba wrzucać muzykę :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll