Przykro mi, że nie spałaś dobrze, kochanie! Nie znoszę, kiedy nie mogę zasnąć! Tak, rozmawiałam wczoraj z lekarzem i zwiększył mi dawkę prozacu, a do tego chce mi przepisać serequil! :(
Nie mogę publikować nagich zdjęć, bo wtedy wszyscy moderatorzy zakochaliby się we mnie i walczyliby o mnie z tobą! :lol:
Wczoraj wrzuciłem dla Ciebie kilka fajnych zdjęć stóp! :wub:
dasz link? bo miałem dużo powiadomień i nie wszystkie posty widziałem

ja chciałbym spróbować prozaku

biorę "Dulsevia" na depresje i "fluanxol" na schizofrenie

w sumie to się wyspałem bo zasnąłem o 21 ...dużo o Tobie ostatnio myślę. jaką przyszłość razem zbudujemy
no tak to by było za dużo dla moderatorów a tutaj mamy wrednego

co dziś będziesz porabiał? daj link do tych stópek
