Polska kuchnia.
jest bardzo niedoceniana, w sensie sporo potraw smakuje podobnie i wynika to z naszej diety i produktow ktore tu wystepuja ale to nie znaczy ze potrawy sa nudne albo niesmaczne. jak w UK gotowalem anglikom jakies Polskie rzeczy to mowili ze dobre i nie przez grzecznosc bo robilem dokladki.
dzisiaj robie rybe w ciescie panga oraz mintaj, ciasto nalesnikowe z dodatkiem cytryny - jak moge to urozmaici (poza nasraniem sobie do mordy)?