d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1137138139140141272Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Oct 5 2025 07:21pm
Bnp jest zdechle mało osob juz zostało :( hahah ile wiecej 10 fg czy 20? Widze postacie nazwałeś swoim imieniem XDDDD bij tam master questa 😂

[URL]https://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=1429629[/URL]


no o 10 :D ale za 25slotow- miesiecznie xD slotow miej 500 i juz 1k miesiecznie xD
Skrzynka mnie tak nie rujnuje jak fee za itemy i suspy przez wasze bycie gownami xD
Nigdy tez mi sie nie chce spamietac cen takze zanim sie rozkrece to juz zapomnienie wszystko idzie xD


I tak hitem byly te plastusie co w runescape graly i handlujac z toba xD reportuja cie jednoczesnie za rwt
No tego typu pokemonami jestescie
Ze z 50k fg za 40fg grasz strugajac tutaj jakiegos bnpiste podczas ciuchciowania z sobie podobnymi xD

Widziales tam kiedys zeby ktos za mniej gral? Jeszcze jakbys nic nie mial to moglbys sie wytlumaczyc z tego
Ale ty knopersie mi w mieszek zagladasz bedac takim przychlastem auaaaaa xD
Sie dziwisz ze pomidorkomonem jestes od ciuchciowania? XD ja nie
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Oct 5 2025 07:31pm
Bnp jest zdechle mało osob juz zostało :( hahah ile wiecej 10 fg czy 20? Widze postacie nazwałeś swoim imieniem XDDDD bij tam master questa 😂

[URL]https://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=1429629[/URL]

Ze mnie smieje ze gram za 50 fg a ten biznesmen sprzedaje itemy po 3 fg 😂

[URL]https://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=1429629&m=1[/URL]

Big biznis here 👀😋


Rekord zrobiles najbardziej obsranego pampersiarza jakiego widzialem xD kraweznik sie wabisz od tamtej pory oficjalnie
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 6 2025 12:53am
Zaraz pójdę spać! Dobranoc mój kochany i dobranoc piękni przyjaciele z polskiej sekcji! Kocham was wszystkich! :love: :love:
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 6 2025 12:56am
Zaraz pójdę spać! Dobranoc mój kochany ^cbx1992 i dobranoc piękni przyjaciele z polskiej sekcji! Kocham was wszystkich! :love: :love:


spij spokojnie Kotku :angel: uściskaj Taco ode mnie i śnij o Nas :blush: dobranoc :wub: napisz jak wstaniesz!
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 6 2025 01:01am
Sleep tight, Kitten,:angel:give Taco a hug from me and dream about us.:blush:Good night,:wub:write to me when you wake up!


Tak zrobię, kochanie! Zasypiam wyobrażając sobie, że trzymamy się za ręce i że to ja, ty, Cannibal Girl i Taco przytulamy się do siebie! Będę o nas śnić i wyślę ci wiadomość, kiedy wstanę, kochanie! Kocham Cię! :wub: :love:
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 6 2025 09:16am
no time for bed yet :mellow:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 06:09am
Nie śpię.
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 7 2025 07:16am
Nie śpię.


stanowczo zmniejszyłeś swoją aktywność na forum drogi kolego B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 09:24am
stanowczo zmniejszyłeś swoją aktywność na forum drogi kolego B)


Tak wyszło B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1137138139140141272Next
Add Reply New Topic New Poll