Pierwsze 3-4k mialem z tipow tzn grałem dla kogos a później samemu tylko rzadko duże kwoty bo na tym najczęściej zerwałem licznik fg no i jakoś sie uzbierało 😅 iiedys od fajczaka dostalem jakoś 240 fg i zrobiłem z tego 50k które przejebalem na jednej gierce bo byłem najebany 😂
Może dam Ci 190 fg i zobaczymy co z tego wyjdzie xd