Haggis, rosbef, beef wellington... Ewidentnie nie wiesz o czym mowisz powtarzasz tylko memy z internetu
Tak się składa, że jadłem każdą z tych rzeczy

Tłuste i mdłe. Może jeszcze kanapka z rostbefem ujdzie, ale jeśli twoim zdaniem wymienione dania to szczyt brytyjskich kulinariów, to niejako potwierdziłeś moje słowa
This post was edited by Pozdrawiam on Oct 6 2025 01:22pm