ok trzymam kciuki . i uważaj bo tam porywaja i mordują obcokrajowców zamożnych :(
Na szczęście mnie to nie grozi bo wykładam jak zwykły mieszkaniec Bałut

W Grecji jest duzo kotow wszedzie koty 👀😋
To prawda i sporo z nich jest mocno zaniedbanych
Miłego wypoczynku, drogi kolego.
A dziękuję serdecznie
