Dziękuję fafnirek! Ty też jesteś super! :hug: :love:
Będę się uczyć, aż zdam test na 100%! B)
Ja też cię kocham, kochanie! Tęskniłam dziś za tobą! :wub: :love:
Mam wolne cztery dni z rzędu! Dostałem dziś dwugodzinne zawieszenie za zniszczenie klanu bananów, ale byłem w pracy, więc nie miało to na mnie wpływu! Postaram się być dla nich miły przez jakiś czas, aby nie zostać zawieszonym przez następne cztery dni! B)
a o co poszło z gildią bananów? to zli ludzie? ja jestem ostatnio mniej aktywny ale postaram się poświecić Ci wiecej czasu. jak się masz?