d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Staram Się Zostać Stałym Bywalcem Polskiej Sekcji!
12312Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 5 2025 11:43am
Dobry wieczór polska sekcjo! Nazywam się Wraps i jestem randem! Polska sekcja jest moją ulubioną sekcją na d2jsp! Zastanawiałem się, czy jestem jednym z najfajniejszych facetów! Głosujcie szczerze! Kocham was wszystkich i każdy z was ma słodki tyłek! :love:
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,772.39
Warn: 50%
Oct 5 2025 11:55am
Wszyscy z ciuchci jestescie wybitnymi facetkami xD
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 5 2025 12:06pm
Yes you dont
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 5 2025 12:14pm
All of you from the choo choo are outstanding guys xD


Będę nosić moją odznakę choo choo z honorem! B)

Yes you dont


Wygląda na to, że mam jeszcze trochę do zrobienia! :(

Niech głosy napływają! B)

Tęsknię za moim chłopakiem ! :cry:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 5 2025 02:16pm
Nazywam się Wraps, Wielki Wilk Polskiej Sekcji! Moim obowiązkiem jest służyć i chronić Polską Sekcję z całego serca! Obowiązek i honor Polskiej Sekcji! B)


Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 5 2025 05:41pm
Wraps fajny miś :hug:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 5 2025 08:33pm
Tylko jeśli zdasz egzamin ze znajomości folkloru polskiej sekcji
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 5 2025 08:49pm
Kocham Cię! :( :wub: tak jesteś cudownym facetem....moim facetem :love:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 5 2025 09:15pm
Wraps cool teddy bear:hug:


Dziękuję fafnirek! Ty też jesteś super! :hug: :love:

Only if you pass the folklore knowledge exam of the Polish section


Będę się uczyć, aż zdam test na 100%! B)

I love you!:( :wub:You're such a wonderful guy....my guy.:love:


Ja też cię kocham, kochanie! Tęskniłam dziś za tobą! :wub: :love:

Mam wolne cztery dni z rzędu! Dostałem dziś dwugodzinne zawieszenie za zniszczenie klanu bananów, ale byłem w pracy, więc nie miało to na mnie wpływu! Postaram się być dla nich miły przez jakiś czas, aby nie zostać zawieszonym przez następne cztery dni! B)

Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 5 2025 09:32pm
Dziękuję fafnirek! Ty też jesteś super! :hug: :love:



Będę się uczyć, aż zdam test na 100%! B)



Ja też cię kocham, kochanie! Tęskniłam dziś za tobą! :wub: :love:

Mam wolne cztery dni z rzędu! Dostałem dziś dwugodzinne zawieszenie za zniszczenie klanu bananów, ale byłem w pracy, więc nie miało to na mnie wpływu! Postaram się być dla nich miły przez jakiś czas, aby nie zostać zawieszonym przez następne cztery dni! B)


a o co poszło z gildią bananów? to zli ludzie? ja jestem ostatnio mniej aktywny ale postaram się poświecić Ci wiecej czasu. jak się masz? :love:
Go Back To Polska Topic List
12312Next
Add Reply New Topic New Poll