: D milo jest
A ty gownie juz nie masz z kim ciuchciowac z tego co widze
Tam na tym bnp tez za odpada robisz od ciuchciowania widzialem ktory tekstami "im gay" tam probuje na litosc znalezc jakiegos partnera do kraweznikowania na stawce 40fg xD
W tym ladder slasher 25slotow w skrzynce wiecej kosztuje xD czujesz?
Bnp jest zdechle mało osob juz zostało

hahah ile wiecej 10 fg czy 20? Widze postacie nazwałeś swoim imieniem XDDDD bij tam master questa 😂
https://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=1429629Ze mnie smieje ze gram za 50 fg a ten biznesmen sprzedaje itemy po 3 fg 😂
https://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=1429629&m=1Big biznis here 👀😋
This post was edited by Mis_nom on Oct 5 2025 07:12pm