d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dla Mojego Pięknego Chłopaka .cbx1992
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 3 2025 11:41pm
Uuuu
Victory


To było łatwe zwycięstwo! Dostałem tylko 2-godzinne zawieszenie tuż przed pójściem do pracy! B)

Goodnight wraps


Dobranoc Kenu_PL! :)
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Oct 3 2025 11:43pm
~~
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 3 2025 11:46pm
~~


Jak się masz dziś rano, Kkbbhh? :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 4 2025 05:03am
Będą z tego dzieci?
Member
Posts: 11,306
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 4 2025 09:32am
Będą z tego dzieci?


Ciekawe
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 4 2025 10:14am
Ciekawe


Będą z tego dzieci?


chciałbym :cry:
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Oct 4 2025 10:31am
ciuchcie splodzcie za rece
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 4 2025 11:38am
Will there be children from this?


Naprawdę mam taką nadzieję! Dzieci i wnuki! B)

Interesting


Sprawimy, że to się stanie! :)

I'd like:cry:


Ja też kochanie! Będziemy najlepszymi ojcami dla naszego synka! :wub:

cute baby boy


Dokładnie! Albo nawet dziewczynkę! Niezależnie od tego, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, cbx1992 i ja będziemy najlepszymi rodzicami! :love:
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Oct 4 2025 11:59am
Ale masz złota :drool: od razu widac ze lubisz zycie na krawedzi :blush:


Byłabyś najlepszym maszynistą, kochanie! :wub:


mocno wiktoriowo
: DDDDDDDD


Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 4 2025 12:00pm
mocno wiktoriowo
: DDDDDDDD


Latwo cie rozbawic :blush:
Go Back To Polska Topic List
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll