d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Żubr
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Oct 3 2025 03:48pm
Widać kurwa pro alkoholik


jak co to ex ... a cala reszta wyczytana xD.. ale pije drinki spoko są ale ty poczatkujący jeszcze z wątrobą przypalu nie mial co? :D mama dobrze wychowała pewnie tata po dupie lał jak sie chwiałeś :D? .. czy to tylko +1 i do przodu heheHEHehHE

This post was edited by xGULx on Oct 3 2025 03:58pm
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 3 2025 09:50pm
jak co to ex ... a cala reszta wyczytana xD.. ale pije drinki spoko są ale ty poczatkujący jeszcze z wątrobą przypalu nie mial co? :D mama dobrze wychowała pewnie tata po dupie lał jak sie chwiałeś :D? .. czy to tylko +1 i do przodu heheHEHehHE


Smutna historia drogi kolego
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 4 2025 05:13am
Piłem wczoraj jakieś piwo 9%, ale mi nie posmakowało i połowę oddałem z powrotem sąsiadowi. Powiedziałem, że to nie dla mnie.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 4 2025 07:27am
jak co to ex ... a cala reszta wyczytana xD.. ale pije drinki spoko są ale ty poczatkujący jeszcze z wątrobą przypalu nie mial co? :D mama dobrze wychowała pewnie tata po dupie lał jak sie chwiałeś :D? .. czy to tylko +1 i do przodu heheHEHehHE


Jak zerwales z piciem? Ja w sumie zbunkrowalem sie w domu i unikalem okazji do chlania. Wprawdzie piwkowanie sie zdarza raz czy dwa na miesiac ale raczej nie wiecej
Cloraxen i naltex troche pomoglo ale to dodatki
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Oct 4 2025 09:21am
Jak zerwales z piciem? Ja w sumie zbunkrowalem sie w domu i unikalem okazji do chlania. Wprawdzie piwkowanie sie zdarza raz czy dwa na miesiac ale raczej nie wiecej
Cloraxen i naltex troche pomoglo ale to dodatki


u mnie bieda z tym bo to szpital psychiatryczny zakończył precedens z używkami hihi alee kwetaplekx i zolafren pozwoliły mi zapomnieć o wszystkim xD ( nie polecam leków jakichkolwiek nikomu ! moj zlew dzielnie je pochłania )
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 4 2025 05:35pm
u mnie bieda z tym bo to szpital psychiatryczny zakończył precedens z używkami hihi alee kwetaplekx i zolafren pozwoliły mi zapomnieć o wszystkim xD ( nie polecam leków jakichkolwiek nikomu ! moj zlew dzielnie je pochłania )


:angel: tez bylem i tez przez chlanie
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 4 2025 06:36pm
:evil:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 5 2025 05:44pm
:angel: tez bylem i tez przez chlanie


Ja przez zioło.
Go Back To Polska Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll