jak co to ex ... a cala reszta wyczytana xD.. ale pije drinki spoko są ale ty poczatkujący jeszcze z wątrobą przypalu nie mial co? :D mama dobrze wychowała pewnie tata po dupie lał jak sie chwiałeś :D? .. czy to tylko +1 i do przodu heheHEHehHE
Jak zerwales z piciem? Ja w sumie zbunkrowalem sie w domu i unikalem okazji do chlania. Wprawdzie piwkowanie sie zdarza raz czy dwa na miesiac ale raczej nie wiecej
Cloraxen i naltex troche pomoglo ale to dodatki