heh typowy temat psychopaty co wszystko przeinacza. zrobiłeś temat dla siebie

żeby móc napisać nam dobranoc

temat powstał dla ciebie (czyli ten, jak sie to nazywa, jesteś hmmm..... egoistą chyba) albo inaczej bym cie nazwał ale za to przecież banują (bo byś dał reporta) a więc jesteś też jebanym podpierdalaczem bo jak inaczej można cie nazwać ty ****o bita