d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dla Mojego Pięknego Chłopaka .cbx1992
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,146
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 3 2025 07:11am
ciepły temat


ciepla sekcja : D


Niedobrze


:rolleyes:
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 3 2025 09:16am
Your bottom's crucial task
is to wrap this parcel
have the guts to open it?
IT'S MY DICK NAMED MARCEL
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 3 2025 11:00am
Get the fuck out


Nic nie może oddzielić mnie od mojego pięknego chłopaka cbx1992! :wub:

You're sweet, Teddy Bear,:love:thank you! Go to sleep and dream about me:wub:. Call me when you wake up. Thank you for remembering me!:wub:


Nie pisałam wczoraj zbyt wiele na jsp z powodu niepokoju, ale nie chciałam iść spać bez podzielenia się miłością do mojego cukrowego misia! Śniłam o tobie całą noc i fantazjowałam, że się przytulamy! Dzisiaj muszę iść do pracy, więc nie będzie mnie tak dużo, ale będę pamiętać, żeby powiedzieć ci dobranoc przed snem! :hug: :wub:


Stop LPG


Moja miłość do mojego pięknego chłopaka cbx1992 jest nie do powstrzymania! :wub:


That's what pms are for


Czy kiedykolwiek kochałeś kogoś tak bardzo, że chciałeś, aby cały świat się o tym dowiedział? To właśnie dzieje się tutaj! :wub:

I remind you that Poles are currently being repressed in their own territory, which is the POLISH section. I remind you of the symbolic meaning of the number 11.B)



Goł hajbridB)



It's hard to disagree with that.B)


Powiedz mi, kto represjonuje was, piękni ludzie, a ja ich pobiję! Jesteście najfajniejszymi ludźmi na jsp! :love:

:huh:


Mówiłam dobranoc mojemu pięknemu chłopakowi cbx1992! :wub:

hot topic


To dlatego, że chodzi o cbx1992, a on jest gorący! :drool:

warm section :D


Najlepsza sekcja! B)

Not good


Przepraszam Kenu_PL ! Następnym razem postaram się bardziej! :(
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 3 2025 11:04am
Your bottom's crucial task
is to wrap this parcel
have the guts to open it?
IT'S MY DICK NAMED MARCEL


:rofl:

Witaj na moim profilu! B)

Member
Posts: 11,296
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 3 2025 11:37am
Jakiej pci jesteś
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 3 2025 11:43am
What kind of PC are you?


Naprawdę używam telefonu! :)
Member
Posts: 11,296
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 3 2025 11:46am
Naprawdę używam telefonu! :)


Naprawdę rynce opadujo
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 3 2025 11:47am
The markets are really falling


Może kiedyś kupię peceta, ale moim następnym priorytetem jest Xbox! :D
Member
Posts: 11,296
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 3 2025 11:50am
Może kiedyś kupię peceta, ale moim następnym priorytetem jest Xbox! :D


Masz 12 lat? :mellow:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Go Back To Polska Topic List
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll