d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czekam Na Pepsi
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 2 2025 10:53am
Tak tylko piszę bo jak przeglądałem listę tematów na szybko, to mi się przeczytało zamiast "Czekam na Pepsi" to "Czekam na PESEL" =]. Taka sytuacja.

Z drugiej strony w Niemcach to już chyba z 20 lat funkcjonuje, jak nie dłużej. Podjeżdżają zwykłe bryki ale też i nowe merole pod reala i z worami dawaj do automatu. Raz jedno małżeństwo przed nami oddawało chyba z 10 minut i wyciągnęli 50 euro. =] Tylko u nich to jest wydaje mi się jakoś tak bardziej przemyślane, bo przy każdym większym sklepie jest tzw. drinkhala gdzie są sprzedawane tylko i wyłącznie napoje. Każdy bierze po skrzynce wody, piwa, coli itd. Przyjeżdża tak raz w tygodniu no i jakoś to funkcjonuje.


no u mnie dostaje sie chyba 10 groszy za butelke a w niemczech ile pewnie 20 eurocentów czyli 1 zł czyli polak musi 10 butelek do 1 niemca LAMO
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Oct 2 2025 10:53am
ja wczoraj byłem w Macu, chciałem wode wziąc w zestawie, a tam na ekraniu pokazuje jebany kubek. już nawet wody w butelce nie sprzedają...

btw, czekam na wódkie 3.01 litra
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 2 2025 11:12am
kiedys to bylo 2.25l nabój kurwa pepsi a teraz
teraz jakies gowno 1.5l


nie myslales o soda stream?


a są zero?
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 2 2025 11:14am
kiedys to bylo 2.25l nabój kurwa pepsi a teraz
teraz jakies gowno 1.5l


nie myslales o soda stream?


w lidlu często jest promocja na pepsi i pepsi zero 2.5l 2x za 15zł ;)
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 2 2025 11:19am
a są zero?


no sodastream chyb aogolnie ma malo cukru, butelka chyba 750ml, widze teraz w kazdym sklepie mają tankowanie tego gazu, wiec wydajesz nwm 300zl i sie zwroci w 2-3 miesiace jak duzo pijesz
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 2 2025 11:22am
no sodastream chyb aogolnie ma malo cukru, butelka chyba 750ml, widze teraz w kazdym sklepie mają tankowanie tego gazu, wiec wydajesz nwm 300zl i sie zwroci w 2-3 miesiace jak duzo pijesz


ja nie pije dużo więc mi sie nie zwróci w 2-3 miesiace ale moze w 20-30 miesiecy jesli mało pijesz
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 2 2025 11:22am
no sodastream chyb aogolnie ma malo cukru, butelka chyba 750ml, widze teraz w kazdym sklepie mają tankowanie tego gazu, wiec wydajesz nwm 300zl i sie zwroci w 2-3 miesiace jak duzo pijesz


no dziennie budelka 1l wpada.
tylko czy to smakuje bo ja tylko pepsi zero i fanta zero nic innego zero mi nie wchodzi
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 2 2025 11:23am
no dziennie budelka 1l wpada.
tylko czy to smakuje bo ja tylko pepsi zero i fanta zero nic innego zero mi nie wchodzi


nie wiem :)
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 2 2025 11:27am
nie wiem :)


cpunie jebany opanuj pizde
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 2 2025 11:38am
cpunie jebany opanuj pizde


XDDDDD

Dawno tu nie widziałem takich pocisków
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll