d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pozdrawiam
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,827
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 1 2025 01:35pm
idę spać papa
Member
Posts: 42,132
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 1 2025 01:40pm
No elo
Member
Posts: 20,827
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 1 2025 01:42pm
No elo


barcelona traci bramkę będę spał smutny
Member
Posts: 42,132
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 1 2025 01:43pm
barcelona traci bramkę będę spał smutny


Damn 😭 poczekaj az wyjda na prowadzenie i dopiero śpij 😋
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 1 2025 02:22pm
Przykra sprawa,starość nie radość
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 1 2025 03:34pm
Kenu Polska banicja B)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 1 2025 09:12pm
Odbierdol się odemnie mojego nicku i odemnie

This post was edited by Pozdrawiam on Oct 1 2025 09:12pm
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Oct 1 2025 10:44pm
ciuchcia kosmicznego pilkarza snila cie sie?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 1 2025 10:55pm
Mam nadzieję, że dobrze się śpisz! :)
Member
Posts: 20,827
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 1 2025 10:58pm
Odbierdol się odemnie mojego nicku i odemnie


Grzeczniej bo pójdziesz droga kenicy
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll