Dzień dobry piękny! Mam nadzieję, że masz dziś wspaniały dzień i dziękuję za powitanie mnie w swojej sekcji! :wub:
Zaraz pójdę tu spać za kilka minut i mam nadzieję, że marzę o tobie! :wub:
Jutro tylko planuję odpocząć i oglądać filmy! Co planowałeś na dzień, kochanie? :love:
będę pił piwo jadł chipsy i grał w gry

w tym czasie dużo o Tobie myślał

szkoda że jesteś tak daleko

to kładz się spać i odpocznij troszkę.. mieszkasz w Texasie?