d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Żubr
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 29 2025 02:17am
Dino mam przy końcu miasta obok mc donalda :( jak będę na mieście to skoczę specjalnie i kupię. wypije jedną pod sklepem i jak będzie dobre to wezmę wiecej :D ogólnie wczoraj jakoś sobie obrzydziłem Argusa...muszę odczekać pare dni zanim znów napije się tego nektaru Bogów :lol:


Ja chciałem dzisiaj piwko se strzelić, ale się zdziwiłem, jak zobaczyłem, że te setki są takie tanie i się nawet nie zastanawiałem długo.
Member
Posts: 30,757
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 29 2025 02:20am
Ja chciałem dzisiaj piwko se strzelić, ale się zdziwiłem, jak zobaczyłem, że te setki są takie tanie i się nawet nie zastanawiałem długo.


no u mnie na osiedlu chyba 10zł najtańsza setka i w lidlu też :( drogo drogo dlatego wolę już rzucić te 40zł i kupić 0.7 do drinków. "sex on the beach" bym sobie zrobił i wypił teraz :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 29 2025 02:21am
no u mnie na osiedlu chyba 10zł najtańsza setka i w lidlu też :( drogo drogo dlatego wolę już rzucić te 40zł i kupić 0.7 do drinków. "sex on the beach" bym sobie zrobił i wypił teraz :P


Jakbym mieszkał sam, to pewnie bym połówkę brał. Niestety tak nie jest.
Member
Posts: 30,757
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 29 2025 02:23am
Jakbym mieszkał sam, to pewnie bym połówkę brał. Niestety tak nie jest.


mnie Ojciec też się czepia że pije ale póki robię to w domu i nie szlajam się gdzieś i nie wpierdalam w kłopoty to jest w miare znośnie i flaszkę co jakiś czas mogę opierdolić :lol: chwal Mamę póki ją masz. bez mojej wszystko sie rozpadło
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 29 2025 02:24am
mnie Ojciec też się czepia że pije ale póki robię to w domu i nie szlajam się gdzieś i nie wpierdalam w kłopoty to jest w miare znośnie i flaszkę co jakiś czas mogę opierdolić :lol: chwal Mamę póki ją masz. bez mojej wszystko sie rozpadło


Doceniam jej pomoc.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 29 2025 06:17am
Barmanska jest za 15zl za polowke podobno nie oamietam tylko jakis mak
Ja to wodkinnie pijam za bardzo tylko na weselach itp. najgorzej jak wszecy czysta wala a ty musisz piwko saczyc :unsure:
Member
Posts: 30,757
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 29 2025 06:23am
Barmanska jest za 15zl za polowke podobno nie oamietam tylko jakis mak
Ja to wodkinnie pijam za bardzo tylko na weselach itp. najgorzej jak wszecy czysta wala a ty musisz piwko saczyc :unsure:


2 barmańskie i masz bombe. z autopsji mówię :p u mnie jest pigwa cytryna i wiśnia
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 29 2025 06:36am
2 barmańskie i masz bombe. z autopsji mówię :p u mnie jest pigwa cytryna i wiśnia


A sa jeszcze nalewkii tanie wina? Widzialem Snajpera tylko to chyba podroba Komandosa, nadal dodaja siary tam?
Member
Posts: 30,757
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 29 2025 06:40am
A sa jeszcze nalewkii tanie wina? Widzialem Snajpera tylko to chyba podroba Komandosa, nadal dodaja siary tam?


tych winiawek to ja nie tykam. aż tak nisko nie upadłem a poza tym jest w tym tyle siary że ludzie co to pija biją rekordy jak dożyją 50tki :D u mnie w monopolowym jest tylko "żoładkowo-gożkie" i schodzi jak świeże bułeczki dla okolicznych meneli ;) pamiętam że za młodu piło się jakieś miodowo lipowe - byki - owoce leśne - mietówki a najcześniej to Mazowieckie czy inne twory ale jakościowo były one niebo wyżej niż to chemiczne ścierwo co teraz piją dziady :mellow:
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 29 2025 06:52am
tych winiawek to ja nie tykam. aż tak nisko nie upadłem a poza tym jest w tym tyle siary że ludzie co to pija biją rekordy jak dożyją 50tki :D u mnie w monopolowym jest tylko "żoładkowo-gożkie" i schodzi jak świeże bułeczki dla okolicznych meneli ;) pamiętam że za młodu piło się jakieś miodowo lipowe - byki - owoce leśne - mietówki a najcześniej to Mazowieckie czy inne twory ale jakościowo były one niebo wyżej niż to chemiczne ścierwo co teraz piją dziady :mellow:


No wlasnie dlatego pytam czy dlej tam siary dodaja i innych gowien, mysle ze to nie do konca legalne w UE
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll