A sa jeszcze nalewkii tanie wina? Widzialem Snajpera tylko to chyba podroba Komandosa, nadal dodaja siary tam?
tych winiawek to ja nie tykam. aż tak nisko nie upadłem a poza tym jest w tym tyle siary że ludzie co to pija biją rekordy jak dożyją 50tki

u mnie w monopolowym jest tylko "żoładkowo-gożkie" i schodzi jak świeże bułeczki dla okolicznych meneli

pamiętam że za młodu piło się jakieś miodowo lipowe - byki - owoce leśne - mietówki a najcześniej to Mazowieckie czy inne twory ale jakościowo były one niebo wyżej niż to chemiczne ścierwo co teraz piją dziady