W Dino są te czekoladowe pomarańcze. Bardzo słodkie. A saska była do wyboru albo pigwa, albo orzech laskowy z nutą karmelu i wybrałem tę drugą opcję. I teraz pewnie będę takie kupował, bo to nie była jakaś cena promocyjna, tylko one normalnie po tyle stoją.
Dino mam przy końcu miasta obok mc donalda

jak będę na mieście to skoczę specjalnie i kupię. wypije jedną pod sklepem i jak będzie dobre to wezmę wiecej

ogólnie wczoraj jakoś sobie obrzydziłem Argusa...muszę odczekać pare dni zanim znów napije się tego nektaru Bogów